SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
МИГ/МАГ заварчик с опит
Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалфициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

Основните ви задачи ще включват:

Заваряване на продукти въз основа на технически чертежи, предимно работа с ламарина;
Определяне на методите за монтаж и избор на материали;
Различни металообработващи операции, като рязане, пробиване, рязане, огъване и др.
Настройване, регулиране и поддържане на необходимото работно оборудване;
Проверка и изпитване на работата на частите и компонентите;
Отстраняване на технически неизправности и проблеми;
Поправка и поддръжка на машини и системи;

Изисквания и необходими умения

За да кандидатствате за тази позиция, трябва да имате автобиография на английски език;
Задължително е да имате поне една година предишен опит и познания в областта на МИГ/МАГ заваръчните техники;
Притежаването на диплома по заваряване или на съответен сертификат, доказващ владеенето на МИГ/МАГ заваряване, е предимство;
Сертификатът VCA е голям плюс;
Способност за работа по технически чертежи и спецификации, като ги превежда в точни заваръчни операции;
Силен ангажимент за спазване на правилата за безопасност и осигуряване на безопасна работна среда;
Готовност да живеете и работите с различни националности;
Желание за дългосрочно пребиваване в Нидерландия.

Ние Ви предлагаме

Атрактивно седмично заплащане, осигурена квартира, транспорт и постоянен трудов договор

Информация за контакт

Телефон: +359897509628