Силвър Стар
Младши гаранционен специалист за Мерцедес–Бенц (стаж)
гр. София
стаж на непълно работно време

гр. София стаж на непълно работно време

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, обявяваме стажантска програма за практическо обучение и развитие на студенти.

Ако не се „губиш”, когато имаш няколко документа и папки пред себе си,

ако имаш достатъчно аналитичен подход и внимание към детайла,

ако автомобилите те вълнуват и имаш достатъчно познания за тях,

ние те очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация София като:
МЛАДШИ ГАРАНЦИОНЕН СПЕЦИАЛИСТ ЗА МЕРЦЕДЕС–БЕНЦ (стаж)

Отговорности

Изисквания и необходими умения

• си бакалавър (III или IV курс) или магистър, който се обучава в техническа специалност
• владееш английски език
• имаш базови познания в областта на автомобилите
• си пунктуален, отговорен и стриктно спазваш срокове
• се стремиш да натрупаш реален практически опит, докосвайки се до най-новите международни стандарти за работа при сервизната дейност

Ние Ви предлагаме

• да те обучим за работа със специализирани софтуерни продукти, вкл. Automaster и уеб-базирани платформи на Даймлер АД (производител на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо)
• да осъществяваш първична проверка на сервизни поръчки, съгласно Гаранционната политика на Даймлер АД
• да завеждаш, проверяваш и съхраняваш гаранционни случаи/протоколи, посредством специализиран софтуер
• да изготвяш справки и да архивираш различна документация
• да генерираш и аргументираш запитвания към производител, вкл. чрез снимков материал, показания от диагностика и др.
• да получиш възможност за развитие в компанията, в зависимост от демонстрирания потенциал

При успешно представяне по време на стажантската програма - опция за дългосрочна заетост.

Локация: гр. София, ул. Резбарска 5
Продължителност на програмата: 6 месеца; 25-40 ч/седмично
Стартиране на програмата: м. Декември
Заплащане: ДА, трудов договор

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (Warr_Sf_2021), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
VCD