СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Младши инженер офертен отдел
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент е утвърдена от над 20г. международна компания в България – вносител на промишлено оборудване и климатични инсталации от световни лидери в производството. Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси Младши инженер.

Отговорности

Участва в работата на търговския отдел в направление "Климатични системи" , поддържа и развива търговските контакти със съществуващи клиенти
Подготвя информация за клиентите /Партньори, дистрибутори/, предоставя консултации, участва във етапите на проекта.
Участва в развитието на клиентската база на фирмата – изготвя презентации, оферти.

Изисквания и необходими умения

Висше образование – машинен инженер или електроинженер.
Професионален опит на подобна търговска позиция В2В минимум 1г.
Добра компютърна грамотност: WORD, EXCEL
Владеене на английски език на работно ниво

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация и кариерно развитие в утвърдена от над 25г. и персепктивна търговска компания, работа в екип от професионалисти в бранша. Много добро заплащане: от 2600 до 3100 BGN (Бруто), социални придобивки и възможност за развитие в съответствие с резултатите.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 валиден от 16.02.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94