Младши мрежов администратор
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Телехаус АД е телекомуникационен оператор, предоставящ услуги за пренос на данни, достъп до Интернет и управление на инфраструктура, опериращ в България и Европа. Компанията управлява собствена високоскоростна мрежа за пренос на данни и има присъствие в над 100 населени места в България, Румъния, Гърция и Македония.

Отговорности

Инсталиране и конфигуриране на мрежово/телекомуникационно оборудване.
Активиране на услуги за клиенти по предварително зададени спецификации.
Наблюдение, поддръжка и диагностика на мрежата и клиентските услуги.
Обслужване на клиенти по телефон и e-mail.
Посещения на място при клиенти за инсталация/активиране на услуги или диагностика на проблеми.
Документиране на дейностите.

Изисквания и необходими умения

Техническо образование (може и студент).
Познания/опит в областта на MAN/WAN/Wireless и Ethernet мрежи.
Познания/опит със DWDM мрежи и платформи (Cisco, Huawei).
Познания/опит със Cisco и Huawei устройства.
Познания/опит с конфигурирането на L2/L3 мрежови комутатори.
Познания/опит с конфигурация и поддръжка на MikroTik устройства.
Познания/опит с Unix* базирани OS е предимство.
Дисциплина, самоконтрол и способност да довежда до успешен край поставените задачи.
Логическо и творческо мислене.
Английски език на работно ниво.
Готовност за интензивно обучение.
Готовност за пътуване в страната (кратки командировки).

Ние Ви предлагаме

Конкурентно заплащане, обвързано със знанията и резултатите.
Работа с реномирани световни и български компании.
Работа във висококвалифициран приятелски екип.
Обучение от най-добрите специалисти в бранша.
Реални възможности за развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0885747507

JobTiger Banner