HRS Bulgaria
Младши счетоводител – финансов анализ и отчети
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш партньор е лидер в секторите логистика и производство, с опит и визия за развитие на българския пазар. Компанията се занимава с произвеждане на малки компоненти, които са от изключителна важност в обществото. Поради разрастване на компанията, ние сме в активно търсене на мотивиран, амбициозен и с внимание към детайлите кандидат за позицията: Младши счетоводител

Отговорности:
Проследяване за правилното отчитане на паричната наличност и паричните потоци в холдинга;
Съдействие при изготвянето на финансови репорти за постъпили плащания;
Активно участие в изготвянето на бюджети и планиране на последващи дейности;
Съдейства за изготвянето на финансови отчети и справки на месечна база;
Участие в извършването на контрол върху разходите и задълженията.

Компанията предлага:
Възможност за финансова стабилност - отлично стартово възнаграждение;
Допълнителни социално придобивки;
Комуникативно работно място, което е в близост до много автобусни линии и метростанция;
Стандартно работно време – (09:00-18:00) от Пон. до Петък;
Ваучери за храна – 200лв.;
Сплотен екип от млади, позитивни и приятелски настроени професионалисти с призната експертиза;
Възможност за професионално и личностно развитие.

Изисквания:
Поне 1 година професионален опит в сферата на финансите;
Образование в сферата на счетоводството и финансите;
Добро владеене на Английски език;
Опит в изготвянето на бюджети ще се счита за сериозно предимство;
Желание за развитие във финансовия сектор;
Опит в работата със специализират софтуер в сферата на финансите.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

NCD2024 Banner