Силвър Стар
Младши сервизен консултант за леки автомобили Мерцедес–Бенц (стаж)
гр. София
стаж на непълно работно време

гр. София стаж на непълно работно време

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от скоро - и на Grenadier. В ролята си на такъв, стартираме есенните си кампании за практическо обучение и развитие на студенти.

Aко се интересуваш от различни дигитални продукти за управление на сервизна дейност,

aко се стремиш да натрупаш реален практически опит в следпродажбено обслужване,

ако имаш достатъчно технически познания за автомобилите,

ние те очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация София като:
МЛАДШИ СЕРВИЗЕН КОНСУЛТАНТ ЗА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ МЕРЦЕДЕС–БЕНЦ (стаж)

Отговорности

Изисквания и необходими умения

• учиш в техническа специалност, бакалавър - IV курс или магистър
• владееш много добре английски език (писмено и говоримо)
• имаш валидна шофьорска книжка (категория B)
• си динамичен, оперативен и отговорен

Ние Ви предлагаме

• да участваш в регулярни обучения, съгласно стандартите на производителя на Mercedes-Benz
• да те обучим за работа със специализирани софтуери, уеб-базирани платформи за управление на сервизна дейност и електронни каталози за резервни части
• да придобиеш умения за обслужване на клиенти (по телефон и/или имейл) като обработваш резервации за ремонт и/или техническо обслужване и предлагаш допълнителни услуги
• да получиш възможност за първи стъпки в професията и последващо развитие в компанията, с помощта на квалифицирани ментори

При успешно представяне по време на стажантската програма - опция за дългосрочна заетост.

Локация: гр. София, ж.к. Хаджи Димитър, ул. Резбарска 5
Продължителност на програмата: 6 месеца; 30-40 ч/седмично
Стартиране на програмата: м. Декември
Заплащане: ДА, трудов договор

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (JSK2_2022), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
JobTiger Banner