HRS Bulgaria
Младши Търговец - Офис
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е утвърдена международна компания, постигаща значителни успехи в производството на продукти от най-висок клас. В момента търговският им екип се разширява и сме в търсене на кандидат с отлични умения за презентиране на продукти!

Естество на работа:

Телефонна комуникация с бизнес клиенти с цел предоставяне на информация относно продуктите предлагани от компанията;
Поддържане и развитие на вече съществуваща база данни от клиенти;
Осъществяване на продажби чрез телефонни обаждания;
Изготвяне и изпращане на оферти към бизнес клиентите на компанията;
Приемане на поръчки по телефон или имейл;
Администриране на процеса и въвеждане на информация във фирмената система.

Компанията предлага:

Удовлетворяващо стартово възнаграждение;
Бонуси базирани на индивидуално представяне и осъществени продажби;
Стандартно работно време /понеделник-петък, 8:00-17:00ч./;
Удобна локация в близост до метростанция;
Карта за спорт;
Допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна;
Платено продуктово и търговско обучение;
Възможност за работа и развитие в глобална компания.

Изисквания за заемане на длъжността:

Завършено минимум средно образование;
Високо ниво на езикова култура;
Поне една година опит в търговията -Опит в телефонните продажби не е задължителен, но ще се счита за сериозно предимство;
Отлични комуникационни умения и ориентираност към постигане на резултати;
Проактивно поведение и индивидуално отношение към всеки един бизнес партньор.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.