Райфайзенбанк (България) ЕАД
Мобилни банкови консултанти - Пловдив
Пловдив
почасово

Пловдив почасово

Райфайзенбанк беше отличена като „Най-добър работодател – банкиране“ на ежегодните награди Career Show Awards 2021.
Райфайзенбанк е сред водещите универсални банки в страната, предлагаща банкови услуги във всички сегменти – корпоративно и инвестиционно банкиране, малки предприятия и услуги за физически лица.
В отдел „Агентска мрежа“ търсим добри търговци, с които да обхванем нови пазари и да разширим настоящата си мрежа, създадена през 2004г. и продължаваща да се развива към днешна дата.
Работата не е ситуирана в офис, а консултантите ни посещават клиентите на удобно за тях място - ние сме там, където са клиентите.

Отговорности

- Проактивно търсене на клиенти
- Консултиране относно продуктите и услугите, които предлага Райфайзенбанк

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образование
- Опит в продажбите
- Желание за развитие в банковата сфера
- Отлични комуникативни умения както при физическа среща, така и по телефон

Ние Ви предлагаме

- Работа на граждански договор
- Фиксирано възнаграждение и атрактивна бонусна система без ограничение в заплащането
- Гъвкаво работно време
- Въвеждащо шестмесечно обучение и финансова подкрепа през този период
- Работа в екип, изграден от професионалисти в областта на кредитирането
- Възможност за професионално и кариерно развитие
- Карта Мултиспорт
- Допълнително здравно осигуряване
- Обща застраховка Живот/ Злополука
- Преференциални служителски условия при ползване на услуги и продукти на Банката
- Работата е подходяща за студенти и майки с малки деца
JobTiger Banner