Adecco Bulgaria
Моделиер-конструктор на дрехи
Асеновград, Пловдив, Куклен

Асеновград, Пловдив, Куклен длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, производствена компания, търсим да назначим: Моделиер-конструктор на дамски облекла

Отговорности

• Изготвя и конструира модели на изделията по зададени критерии от страна на клиента;
• Координира и уточнява с екипа параметрите, свързани с моделирането на облеклото;
• Работи активно с отделните под-звена в производството;
• Следи за изпълнението на поръчките в заложения срок.

Изисквания и необходими умения

- Образование: висше техническо (технически университет) или средно специално;
- Практически опит в конструиране и моделиране на дамски облекла над 3 год.
- Ползване на английски език –първо ниво
- Добра компютърна грамотност;
- Опит с CAD/CAM софтуера на Лектра / Инвестроника/, ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо възнаграждение;
- Трудов договор, с пълни осигуровки;
- 13-та заплата в края на годината;
- Отлична атмосфера и условия за работа;
- Петдневна работна седмица с работно време 7:45 – 16:30 часа;
- Работното място е в гр. Асеновград.
- За служители от гр. Пловдив, има осигурен служебен транспорт.
- На служителите, които живеят в населени места в близост до гр. Асеновград се поемат пътните разходи.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814
ITCD 2024 Employers