work InTime GmbH
Mонтажник на фотоволтаични инсталации (м/ж) в 86554 Pöttmes
86554 Pöttmes, Германия

86554 Pöttmes, Германия длъжност на пълно работно време

Нашето представителство търси, в рамките на конкретен проект и от името на реномирани основни клиенти 2-ма монтажници на фотоволтаични инсталации (м/ж) за дългосрочно сътрудничество в рамките на преотстъпването на служители с местоположение в 86554 Pöttmes.

Отговорности

- Монтаж на фотоволтаични инсталации по технически чертеж

- Поддръжка на налични инсталации и системи и привеждането им в изправност.

Изисквания и необходими умения

- Завършено професионално образование в тази област или професионален опит в близка област

- Самостоятелност и предвидливост по отношение на работата

- Гъвкавост и издържливост

- Да имате готовност за монтажни дейности

- Да нямате проблем с работа на височини

- Поне основни познания по немски език

Ние Ви предлагаме

- Всички предимства на тарифните споразумения с Федералната асоциация на работодателите и агенциите за подбор на персонал (BAP, преди BZA)

- Заплащане над тарифата

- Надбавки за транспорт

- Доплащане за извънредни часове и за работа в неделни и празнични дни

- Надбавки за почивни дни и Коледа

- Индивидуално обслужване от нашето представителство във Вашия регион

Информация за контакт

Телефон: 00493641235400

VCD Banner
JobTiger Banner