Монтажник на Гипсокартон (Германия)
Берлин, Германия

Берлин, Германия длъжност на пълно работно време

Ние решаваме недостига на квалифицирани работници като мобилизираме таланти от целия свят. Нашата мисия е да доведем квалифицирани работници там, където са най-необходими.

За талантите, предоставяме достъп до възможности за заетост в предварително одобрени компании, които наемат глобално.

Лице за конкат:
Име: Ренета Якимова
Телефонен номер: +4915510682581
Имейл: reneta.yakimova@wandel.com

Отговорности

- Вътрешна и външна работа с гипсокартон
- Запълване и шлайфане, маскиране
- Реконструкция и обновяване
- Подготовка на основата, помощ при боядисване

Изисквания и необходими умения

- Обучение за работа с гипсокартон или професионален опит, съответстващ на длъжността
- Добри познания в областта на вашата професия
- Добри познания по немски език
- Шофьорска книжка клас В

Ние Ви предлагаме

Заплата: 12,85 €/час (26.728,00 €/година) бруто
Работно време: Пълно работно време, възможност за работа в събота при необходимост

Информация за контакт

Телефон: +4915510682581

NCD2024 Banner