Монтажник на мебели
Строево
От 1500 до 2000 лв.

Строево длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

METTA – е водещ производител на ергономични столове за офиса и дома.

Отговорности

- Монтаж и ремонт на столове
- Разглеждане на жалби
- Контрол на качеството на стола и неговите елементи
Извършва доставка, ремонт и монтаж на фирмени продукти. Поддържайте установени отчети. Изпращайте заявки за компоненти, резервни части и инструменти.
Контрол на отписването на компоненти.

Изисквания и необходими умения

Ключови компетенции:
- Отговорност, внимание, фокусиране върху клиента,
- Умения за четене на планове
- Наличие на лек автомобил и употребявана категория Б
Образование: от средно специално
Трудов стаж: от 1 година на подобна позиция или в производство
Компютърни умения: MS Office (Word. Excel)

Ние Ви предлагаме

• Стабилна заплата.
• Трудов договор съобразно КТ
• Реални осигуровки
• Ваучери за храна

Информация за контакт

Телефон: +359887739371