work InTime GmbH
Mонтажник на отоплителни, климатични и санитарни инсталации (м/ж)
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Нашето представителство търси от името на реномирани основни клиенти монтажници на отоплителни, климатични и санитарни инсталации (м/ж) за дългосрочно сътрудничество в рамките на преотстъпването на служители с местоположение в цяла Германия.

Отговорности

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

- Монтаж на отоплителни, вентилационни и санитарни инсталации по технически чертеж (напр. инсталиране на за водо- и въздухопроводни системи, монтаж на вани, душ кабини и други санитарни съоръжения и тяхното свързване, инсталация на котли, включително въвеждане в експлоатация)
- Обработка на тръби, ламарини и профили от метал и пластмаса
- Поддръжка на налични инсталации и системи и привеждането им в изправност

Изисквания и необходими умения

КАКВО ВИ Е НУЖНО:

- Завършено професионално образование в тази област или професионален опит в близка област
- Приятелско и професионално общуване с хората
- Самостоятелност и предвидливост по отношение на работата
- Гъвкавост и издържливост
- Да имате готовност за монтажни дейности

Ние Ви предлагаме

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Всички предимства на тарифните споразумения с Федералната асоциация на работодателите и агенциите за подбор на персонал (BAP, преди BZA)
- Заплащане над тарифата
- Надбавки за транспорт
- Доплащане за извънредни часове и за работа в неделни и празнични дни
- Надбавки за почивни дни и Коледа
- Индивидуално обслужване от нашето представителство във Вашия регион

Информация за контакт

Телефон: 004936412354020

JobTiger Banner