Монтажник на самолетни детайли
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор. Лиценз № 235/08.02.2018 г.

Поради разширяване дейността на наш корпоративен партньор – международна производствена компания търсим да назначим:

Отговорности

• Предварителен и краен монтаж на самолетни части и компоненти;
• Работа с производственото оборудване и инструменти;
• Прецизност и отговорност в изпълнението на поставените задачи;

Изисквания и необходими умения

• Отговорност и организираност;
• Внимание към детайла;
• Желание за обучение и развитие;
• Готовност за работа на двусменен режим (събота и неделя - почивни дни);

Ние Ви предлагаме

• Индивидуално обучение и продуктова специализация;
• Възможности за професионално развитие;
• Осигурен служебен транспорт от гр. Пловдив;
• Ваучери за храна;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Бонуси за индивидуален принос;

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 591

VCD Banner
JobTiger Banner