Монтажник на входни и интериорни врати
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Занимаваме се с продажба и монтаж на врати от години.

Отговорности

Доставка и монтаж на полски интериорни и входни турски врати. Задължително е кандидатите да умеят да работят с циркуляр и да имат опит с рязане на врати и первази.
Шофьорската книжка и стаж в монтирането на входни и интериорни врати също са задължителни.
Търсим само хора с опит.
За подробности тел. 0877770224, Тодор Каменов.

Изисквания и необходими умения

Опит в монтирането на врати, шофьорска книжка, работа с режещи машини - циркуляр.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме приятелска среда, гъвкаво работно време и добро заплащане всеки ден или веднъж седмично, според желанието на кандидата. Обикновено се работи между 9 ч и 17,30 ч - 18,00 ч. Петдневна работна седмица, събота и неделя се почива.

Информация за контакт

Телефон: 0877770224

JobTiger Banner