Монтажник на ВиК инсталации
София

София длъжност на пълно работно време

"АСТ ИНЖЕНЕРИНГ" ЕООД е фирма с инженерингова дейност в областта на Газови, ОВК и ВиК инсталации.

Във връзка с плановете за развитие на „АСТ ИНЖЕНЕРИНГ" ЕООД“ търсим да назначим за град София, Монтажник на ВиК инсталации.

ОТГОВОРНОСТИ :
• Изграждане на нови ВиК инсталации
• Ремонт на ВиК инсталации

ИЗИСКВАНИЯ :
• Организираност и ефективност в изпълнението на възложените задачи
• Умения за работа в екип
• Коректност и лоялност към фирмата
• Трудов опит в областта
• Притежаване на свидетелство за правоспособност е предимство

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :
• Обучение за продуктите и услугите предлагани от фирмата, както и курсове за по-високи квалификации
• Отлично заплащане, обвързано с професионалния опит и постигнатите резултати
• Работа в мотивиран екип и динамична работна среда
• Дългосрочна заетост
• Допълнително оценяване на индивидуалния принос
• Възможност за развитие и професионално усъвършенстване
• Коректно отношение
• Постоянен трудов договор

Моля, в случай, че сметнете описаната по-горе позиция сходна до вашия досегашен опит и близка до желаната кариерна реализация, да ни изпратете актуална автобиография със снимка.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.

Контакт ще бъде осъществен само с избраните кандидати.

Отговорности

Коректност при изпълнение на служебните нагажименти и добро отношение към колектива.

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме

Информация за контакт

Телефон: 0883333405

JobTiger Banner