Линднер България ЕООД
Монтажник окачени тавани
София

София длъжност на пълно работно време

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.
Линднер България ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.

Устойчивото развитие на бизнеса ни върви ръка за ръка с развитието на екипа ни.
За екипа на Направление Сухо строителство в гр. София търсим отговорни и мотивирани кандидати, които да заемат следната работна позиция:

МОНТАЖНИК ОКАЧЕНИ ТАВАНИ(М/Ж)

Отговорности

Основни отговорности:

• Извършва монтажни работи на окачени тавани, двойни подове, преградни стени и други продукти на компанията;
• Отговаря за подготвителни работи на строителна площадка;
• Изпълнява дейности по подреждане и сортиране на материали, суровини, детайли и други;
• Почиства строителна площадка след извършване на монтажна дейност;
• Спазва утвърдени инструкции за монтаж на гипсокартон, окачени тавани, преградни стени.

Изисквания и необходими умения

Изисквания за длъжността:

• Средно техническо образование - ще бъде предимство;
• Трудов опит – 2 години сходен работен опит в монтажа на сухостроителни продукти;
• Притежава добри познания за технологични изисквания, за извършване на монтажни работи;
• Познаване и спазване на правила по здраве, безопасност, хигиена на труда, противопожарна охрана, товарене, разтоварване, подреждане, превозване и пренасяне на различни товари;
• Добри технически и организационни умения;
• Мотивация за работа в екип;
• Комуникативност.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

• Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Вълнуваща, приятелска и подкрепяща работна обстановка;
• Професионално развитие и повишаване на квалификацията;
• Възнаграждение, съобразно опита, уменията, квалификацията и показаните резултати;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.

Място на работа: гр. София, работа на строителен обект

Начин на кандидатстване:
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето CV и мотивационно писмо, съдържащо възможна дата за започване на работа и желано възнаграждение.

Всички документи ще бъдат обработвани, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 02 489 9200

VCD Banner
JobTiger Banner