HRS Bulgaria
Монтажник - производствена линия /редовна смяна/
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент с производствена база в Пловдив /север/, търсим да назначим

Монтажник - производствена линия

Отговорности:

Изпълнение на монтажни операции;
Спазване на технологичните изисквания;
Извършване на дейност на станции или на конвейер;
Спазване условията за безопасност на труда.

Компанията предлага:

Трудов договор с пълни осигуровки;
Много добро възнаграждение;
Ваучери за храна: 200 лв;
Бонуси за присъствия и резултати;
Осигурен транспорт от и до работното място;
Работно облекло;
Допълнително здравно осигуряване.

Изисквания:

Средно образование;
Готовност за динамична работа;
Внимание и концентрация към детайла

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers