Монтажник системи за димоотвеждане
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор. Лиценз № 2450 / 08.02.2018г

За наш клиент, производител на системи за димоотвеждане и естествена вентилация търсим да назначим професионалист на позиция:

МОНТАЖНИК СИСТЕМИ ЗА ДИМООТВЕЖДАНЕ

Отговорности

- Извършва монтаж на капандури и системи за естествена вентилация и димоотвеждане
- Спазва технологичните правила и изисквания за качество
- Работа на терен
- Отлични умения за работа в екип

Изисквания и необходими умения

- Опит на подобна позиция – предимство
- Средно образование
- Технически познания и умения
- Шофьорска книжка, кат В

Ние Ви предлагаме

- Дългосрочен трудов договор с конкурентно възнаграждение
- Служебен автомобил
- Въвеждащо обучение
- Отлични работни условия

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 204

JobTiger Banner