Монтажник/ ВиК инсталатор
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Нелбо е водещ топлинен счетоводител, с над 20-годишна история на пазара. Компанията обслужва над 80 000 домакинства в страната, което я прави трета по пазарен дял в страната. Водещ предмет на дейност на дружеството е дялово разпределение на топлинна енергия в сгради с централно топлоснабдяване.

Отговорности

- монтира водомери, топлинни разпределители и топломери на територията на гр. София
- работи с клиенти на дружеството
- работи по предварително изготвен график за деня
- предоставя се служебен автомобил и служебен телефон

Изисквания и необходими умения

- опит в монтаж на водомери, топлинни разпределители и топломери е предимство
- сръчност и технически умения
- активен шофьор
- завършено средно образование
- изпълнение на задачите в срок - работи се по график
- умения за работа в екип
- добра компютърна грамотност
- отлични комуникативни умения
- желание за работа и отговорност към поставените задачи

Ние Ви предлагаме

Динамична работа в млад и енергичен екип.

Информация за контакт

Телефон: 02 9691212

JobTiger Banner