ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Монтажници на алуминиева дограма за Холандия
други в чужбина, Нидерландия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.
Мисията ни е както да Ви консултираме максимално коректно, така и да организираме всичко необходимо за предстоящото Ви заминаване.

Отговорности

• Монтаж наразлични алуминиеви конструкции
• Монтаж на алуминиеви прозорци и врати
• Монтаж на листове и первази

Изисквания и необходими умения

• Английски или немски език на разговорно ниво
• Предишен опит
• Умения за боравене с различни видове машини и инструменти
• Способност за работа, както самостоятелно, така и в екип

Ние Ви предлагаме

• Заплащане: 380 – 470 € /седмица
• Безплатно настаняване
• Служебен транспорт
• Целогодишна заетост
• Платен годишен отпуск 28 дни
• Регистрация на всички необходими документи за работа в Холандия

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901 / 0886 608 858

VCD