Монтажници на тръби изометристи
Бургас
От 3000 до 4000 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Описание на позицията

За краткосрочен проект на наш клиент,фирма с основна дейност промишлено строителство и монтаж ,търсим МОНТАЖНИЦИ НА ТРЪБИ /ИЗОМЕТРИСТИ/ ,със следните изисквания:

*Опит като монтажник на ТРЪБНИ конструкции-ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН
*Практически умения за работа с ръчни и ел.инструменти
*Лична дисциплина, организираност и отговорност в работата
*Готовност за работа на територия на Лукойл-Нефтохим
*Нагласа за краткосрочна и динамична заетост по проект

Длъжностните задължения изискват
-Подготвителни и спомагателни дейности за монтаж тръби
-Стриктно спазване изискванията за безопасни условия на труд и пожарна безопасност

Работодателят предлага
*РВ-понеделник-петък,заетост-8.30-17.00 ч
*РЗ- формирана на часова ставка 20 лв нето/час
*При взаимно одобрение започване веднага
*Служебен транспорт до работното място
*/Могат да кандидатстват и работещи монтажници ,взели отпуск от основното си работно място/

Необходими документи-актуална автобиография с описан трудов опит

М.Иванова-0886/729786

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №2738/15.02.19

Информация за контакт

Телефон: 056/820321 0886/729786

VCD