Булярд Корабостроителна Индустрия ЕАД
Монтьор корабно оборудване двигатели
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

„Булярд корабостроителна индустрия“ ЕАД е най-голямото кораборемонтно и корабостроително предприятие в България. Производствените мощности ни позволяват да извършваме ремонти и преустройства на кораби до 100 000 DWT. Нашето предприятие е специализирано в ремонта и преустройството на танкери, кораби със сухи товари, контейнеровози, газовози и др.

„Булярд корабостроителна индустрия“ ЕАД е част от „Индустриален холдинг България“, акционерно дружество управляващо портфолио от компании от различни сфери – машиностроене, морски транспорт, кораборемонт и корабостроене, пристанищна дейност и др.

Отговорности

- Работа с чертежи;
- Подготовка на детайли за монтаж;
- Монтаж на главни и спомагателни механизми;
- Владеене на всички шлосерски операции;
- Извършва дейност по кораборемонт - демонтаж, монтаж и изпитания на КММ;

Изисквания и необходими умения

- Образование: средно техническо образование - специалност ДВГ, КММ;

Ние Ви предлагаме

- Работа в стабилна фирма, част от Индустриален Холдинг България
- Допълнителна здравна застраховка
- Ваучери за храна
- Възможност за професионално развитие чрез надграждащо допълнително обучение за повишаване на квалификационното ниво
- Работно облекло