Мотокарист и Складов работник
Варна
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Създадена през Октомври 2012 година, СОРЛ България ООД е част от международното семейство на СОРЛ. Фирмата е специализирана във вноса и дистрибуцията на автомобилни спирачни системи. Комбинацията от конкурентни цени, високото качество и богатата продуктова гама затвърждава позициите ни на Европейския пазар.
Нашата фирма се придържа към концепцията, че клиента е Бог, качеството е живот, а служителите са ключът за развитие. В СОРЛ България сме подбрали млад и амбициозен екип от професионалисти, вярвайки, че напредналите технологии носят добри производствени резултати, но само перфектното обслужване може да задържи клиентите.

Отговорности

- Управлява мотокар;
- Приема и подрежда стоки в склада;
- Събира стоки по поръчки на клиенти;
- Пакетира и подготвя стоката за експедиция;
- Спазва правилата за безопасни и здравословни условия на труд

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образовние
- Валидно свидетелство за управление на мотокар
– Точност и бързина при събиране на стоките;
– Организираност и лоялност;
- Предишен опит е предимство

Ние Ви предлагаме

Екипна работа в млад амбициозен колектив;
Възможност за развитие;
Пълни осигуровки върху брутната работна заплата;
Допълнителен здравно осигурителен пакет след успешно преминат изпитателен срок;
Работно време от 8 до 17ч - от Понеделник до Петък.

Информация за контакт

Телефон: 0879361600

VCD