Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Началник смяна
Шумен

Шумен длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи служител за свой клиент - производствено предприятие:

за позиция Началник смяна :

• Техническо образование средно или висше - пълно разчитане на чертежи.
• Работа с измервателни уреди за контрол на произведената продукция.

Описание на длъжността:

• Подсигурява изпълнението на производствените задания в срок и със заложените стандарти за качество;
• Организира работата и изпълнението на производствените задачи на персонала, за който отговаря;
• Контролира изпълнението на графици и разчетни обосновки за работа;
• Осигурява своевременното снабдяване с инструменти, материали и суровини, работно облекло и лични предпазни средства.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация:089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД с Лиценз № 2892_10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133