Общ работник / Шофьор
гр. София, ж.к. Иван Вазов
длъжност на непълно работно време

гр. София, ж.к. Иван Вазов длъжност на непълно работно време

Дом за пълнолетни лица със сетивни нарушения представлява общинска социална институция, в която работят адекватен и квалифициран персонал за осигуряването на необходими условия за пълноценен социален живот, активно стареене и превенция на тяхното социално изключване На потребителите на социални услуги в Дома .

Отговорности

Поддържа в изправност поверените му съоръжения и устройства, като осигурява правилната им и непрекъсната експлоатация.
Следи за състоянието и за изправността на предоставените му инструменти и материали и се грижи за тяхното правилно използване.
Следи работата на устройствата и съоръженията, извършва технически прегледи и профилактика.
Присъства при извършване на предварително съгласувани строителни и ремонтни работи.
Локализира и отстранява възникнали повреди.
Управлява поверения му автомобил по зададени от ръководителя на предприятието маршрути
Подготвя и извършва преглед на повереното му МПС преди излизане на път- проверява гориво, масло ,гуми ,двигател ,скоростната кутия, кормилно управление, спирачки, осветление, преден и заден мост, индикатори на арматурното табло, наличност и състояние на инструменти и принадлежности към автомобила, правилното закрепване на товара.
Получава заверени пътен лист и разписание.
Описва в пътния лист необходимите данни за извършените курсове.
Следи за изтичане сроковете на застраховките и подновяването им.
Изпълнява и други задължения,възложени от прекия му ръководител или от ръководството на предприятието, свързани с работата му.

Изисквания и необходими умения

Желание за работа
Коректност и лоялност
Професионална дисциплина
Етично отношение

Ние Ви предлагаме

Конкурентно заплащане спрямо сферата на дейността и спазване на заложените в българското законодателство трудови взаимноотношения.

Информация за контакт

Телефон: 0885511351

JobTiger Banner