Общ работник в детска ясла
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

23 СДЯ "Ралица" търси да назначи на пълен работен ден общ работник. Не се изисква определено образование или предишен опит по длъжността. Търсим отговорен човек за дългосрочна заетост.
Отговорностите свързани с длъжността са : да почиства и поддържа дворното пространство на яслата - да коси, да събира листата, а през зимата да поддържа входовете на детското заведение достъпни от сняг, да помага на домакина при доставките на хранителни продукти и хигиенни материали и тяхното прибиране в складовете и при необходимост да прави миниманлни ремонти - смяна на крушки, елементарни поправки. Работно време и социални придобивки по КТД. За повече информация и интервю, моля да се обадите по телефона ( 02/866-17-62) или заповядайте на място в район Лозенец, ул. "Ралица" 4 до църквата "Преобрежение Господне" от 8 до 15 часа.

Отговорности

Да почиства и поддържа дворното пространство на яслата;
Да коси;
Да събира листата;
През зимата да поддържа входовете на детското заведение достъпни от сняг;
Да помага на домакина при доставките на хранителни продукти и хигиенни материали и тяхното прибиране в складовете;
При необходимост да прави миниманлни ремонти - смяна на крушки, елементарни поправки.

Изисквания и необходими умения

Не се изискват цпециални умения. Търсим отговорен човек за дългосрочно наемане.

Ние Ви предлагаме

Работно време и социални придобивки по КТД.

Информация за контакт

Телефон: 02 866 1762

JobTiger Banner