Общ работник в склад
Пазарджик
От 500 до 1000 лв.

Пазарджик длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Компания Хроновски е създадена преди повече от 30 години и е водещ доставчик в европейската автомобилна индустрия,
Производство на кабели, обработка на машини с ЦПУ, пресоване на пластмасови компоненти и сглобяване на мехатронни компоненти, складова дейност – всичко това принадлежи към портфолиото на нашите дейности, където обръщаме особено внимание на високото качество на нашата работа и максимално удовлетворение на нашите клиенти.

Отговорности

- извършва товаро-разтоварни дейности;
- подпомага склададжиите при изпълнение на задачите;
- сътрудничи при приемането, организирането и транспорта на опаковките;
- извършва подреждането и комплектоването на различните видове опаковки според съответните изисквания;
- следи за състоянието на опаковките.

Изисквания и необходими умения

- основно или средно образование;
- коректност и лоялност;
- умения за работа в екип, отговорност, точност и самодисциплина;
- мотивация за дългосрочна работа.

Ние Ви предлагаме

- редовно възнаграждение;
- допълнителни бонуси за ефективна работа;
- фирмен транспорт;
- ваучери на стойност до 150лв;
- гъвкаво работно време, на смени, включително нощни (по предварително установен график);
- при желание и показани добри резултати в работата, фирмата осигурява обучение за правоуправление на мотокар.

Информация за контакт

Телефон: 0301/26022

JobTiger Banner