ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Общи работници за склад за строителни материали
с. Лозен
От 1000 до 1500 лв.

с. Лозен длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.

Отговорности

• Товарене и разтоварване на стока
• Подреждане на складова наличност

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит в работа в склад
• Чисто съдебно минало
• Физически здрави

Ние Ви предлагаме

• Заплащане: 100 лв/работен ден/бруто
• Постоянен трудов договор с 6 месечен изпитателен срок.
• Аванс 2-ра седмица

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901

JobTiger Banner