Общопрактикуващ лекар
София
Над 5000 лв.

София длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Вдъхновяваща възможност за лекари, готови да променят здравето и живота на хората!

Свържете се с една от най-иновативните и холистични медицински практики - Longevia! Ние не просто предлагаме медицински грижи, ние създаваме истории за здраве и благополучие.

Но ние не спираме там - в Longevia вярваме в постоянното развитие и иновациите. С нас, Вие ще бъдете част от екип от експерти, използващи най-новите научни открития и технологии. Нашата цел е да Ви вдъхновим да превърнете всяко лечение в път към по-дълъг и по-качествен живот!

Отговорности

Като общопрактикуващ лекар в Longevia, Вие сте не просто доктор, а водач на по-здравия стил на живот! От диагностика до лечение, Вие ще бъдете ключовият фактор в живота на нашите клиенти.

Изисквания и необходими умения

Идеалният кандидат за ролята трябва да има:

- призната медицинска специалност;
- мотивация за иновативна здравна грижа за клиента;
- добри комуникационни и междуличностни умения;
- способността да работите ефективно в екип;
- предишен опит в МБАЛ ще бъде считан за предимство.

Ние Ви предлагаме

Присъединете се към Longevia и бъдете част от революцията в здравеопазването! Тук вашата кариера се развива, а вие сте ключът към по-здраво и по-щастливо бъдеще за нашите клиенти!

Информация за контакт

Телефон: 0898506004