Офис асистент
гр. София

гр. София длъжност на пълно работно време

Евро Инвестмънт Холдинг АД търси ОФИС АСИСТЕНТ за град София!

Отговорности

• Изготвя фирмени писма и документи, доклади и отчети на български и английски език;
• Събира, класифицира, обработва и съхранява фирмената документация;
• Работи с внедрените административни системи за съхранение;
• Проучва материали и изготвя презентации на български и английски език;
• Отговаря за писмената кореспонденция и комуникация на изпълнителния директор със служители и клиенти на български и английски език;
• Отговаря за доставката на всички необходими офис-консумативи;

Изисквания и необходими умения

Владеене на английски език писмено и говоримо;
Владеене на арабски език е предимство;
Познания и опит в съставянето на документи, документооборота и архивирането на документи;
Умения за работа с Office- пакет;
Опит на подобна позиция.

Ние Ви предлагаме

- Конкурентно възнаграждение;
- Възможност за дългосрочно развитие;
- Коректност в трудовите взаимоотношения;
- Петдневна работна седмица;
- Работно време: 08:00 - 17:00 часа.

Информация за контакт

Телефон: +359 894 661 221

JobTiger Banner