Human Capital Store
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Офис асистент
София

София длъжност на пълно работно време

Ние от Human Capital Store, търсим Офис асистент за наш клиент, който предоставя юридическо обслужване, задоволяващо всички нужди от правна помощ и защита на своите клиенти. Клиентът ни е утвърден и познат със своята прецизност в работата, точността в поетите ангажименти и индивидуалното отношение към своите клиенти

Отговорности

Вашите основни задължения и отговорности на тази длъжност включват цялостната организация на офиса, съдействие при посрещане на гостите и бизнес партньорите в офиса, комуникация с различни доставчици на услуги, съхранение на документация и оказване на административна подкрепа на ръководството и целия екип.

Изисквания и необходими умения

Вашият профил:
Притежавате административни умения и комуникирате лесно с хората. Съобразителността и дискретността не са ви чужди, освен това може да демонстрирате езикови познания по (писмен и говорим) Английски език. В този случай, вие сте търсения кандидат, който може да допринесе за силата на колектива.

Ние Ви предлагаме

Клиентът ни предлага:
• Пет дневна работна седмица - от понеделник до петък.
• Работно време от 09:00ч. до 18:00ч.
• Събота и неделя, както и всички български национални празници са почивни дни.
• 20 дни платен годишен отпуск.
• Офис с централна локация.
• Работа в млад и позитивен екип.
• Конкурентно възнаграждение.
• Дългосрочна заетост и сигурност.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014.
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

JobTiger Banner