КОРЕКТ-КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Офис асистент
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ако за Вас са важни отношенията в екипа и търсите работна среда, в която да се чувствате уважавани и ценени, ние имаме интересно работно място за Вас – ОФИС АСИСТЕНТ.
За наш клиент – българска компания в сектор строителство, с установени дългогодишни традиции, търсим попълнение на екипа.

Отговорности

Как ще протича работния Ви ден?
• Ще получавате и систематизирате постъпващата информация по телефон и имейл;
• Ще водите кореспонденция и ще осъществявате контакти с различните звена във фирмата;
• Ще изпращате имейли, писма и пратки;
• Ще отговаряте за правилното съхранение на документацията, която касае бизнеса на дружеството;
• Ще отговаряте за организиране на бизнес срещи с партньори, доставчици и клиенти;
• Ще организирате бизнес пътувания;
• Ще отговаряте за регулярното зареждане с офис материали и консумативи.

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от Вас?
• Средно или висше образование;
• Отлична компютърна грамотност;
• Опит на административна позиция е предимство;
• Умения за комуникация и работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Какво ще получите:
• Коректни трудово-правни взаимоотношения;
• 2 250.00 лв. основна работна заплата;
• Работа в модерен и приятен офис с установени дългогодишни традиции;
• Работно място – кв. Младост до метростанция.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваше актуално CV.
Ще осъществим контакт с одобрените по документи кандидати.

„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа под № 2191, издаден от Министерство на труда и социалната политика.
С настоящото кандидатстване давате съгласието си за обработката на личните Ви данни и предоставяне на възможности за наемане на работа да се извършва от „Корект Консулт България“ ЕООД, в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за Защита на Личните Данни.

Информация за контакт

Телефон: 8519115

JobTiger Banner