Офис асистент
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

Задължения и отговорности:

- Комуникация по телефон и е-mail със съществуващи и потенциални доставчици и клиенти;
- Обработка на данни и документи, свързани с дейността на фирмата;
- Изготвяне на типова и текуща документация;
- Участва в изпълнението на административни дейности и маркетингови проучвания;
- Работа с офис техника, база данни, документи, както и поддържане архив на документите;
- Изготвя справки, таблици и отчети;
- Участва в планирането и изпълнява активности в социалните канали на фирмата;
- Дава предложения за годишната реклама на фирмата, следи за нейното спазване и работи по оптимизирането ѝ, работи с договори и графици.
- Участва в идейната концепция, визуализация и изработка на рекламните материали;
- Работа със счетоводни документи;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Висше или средно строително или икономическо образование;
- Познание и опит в областта на строителството е предимство;
- Познание и опит в областта на счетоводството е предимство;
- Свидетелство за управление на МПС- кат."В", задължително активен шофьор.
- Умения за работа в екип;
- Инициативност и поемане на отговорност;
- Отличен български език;
- Владеене на английски или испански се счита за предимство;
- Добра компютърна грамотност, Word, Excel, да намира бързо информация в интернет;
- Отлични комуникативни умения, както и умения за работа в динамична среда;
- Да е отговорен/a и съобразителен/a, с умение самостоятелно да довежда до край и в срок поставените административни задачи и дейности;
- ориентиран/a към бързо постигане на краен резултат;
-Умение за приоритизиране и вършене на няколко задачи едновременно;

Ние Ви предлагаме

- Предизвикателна и динамична работа, свързана с овладяване на нови знания;
- Атрактивно възнаграждение;
- Трудов договор;
- Пет дневна работна седмица от вторник до събота или от понеделник до петък.

Информация за контакт

Телефон: 0878625101

NCD2024 Banner