Офис асистент
Бургас
От 1000 до 1500 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Водеща компания в сферата на търговията с кабели, електроматериали и електроапарату-ра, търсим да назначим за постоянна и целогодишна заетост отговорен кадър на позиция „Търговски сътрудник“.

Отговорности

- Изготвяне на оферти и договори за контрагенти
- Провеждане на срещи и сключване на договор с партньори
- Водене на входяща и изходяща кореспонденция
- Въвеждане на данни в ERP система

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно техническо образование
- Добра компютърна грамотност и владеене на офис пакет
- Предишен опит в сферата на продажби на ел. апаратура и кабели Е ПРЕДИМСТВО
- Притежание на шофьорска книжка ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
- Съвестна и отговорна личност, с умение за работа в екип
- НЕ СЕ изисква владеене на чужд език

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Работа в голяма национална компания
- СТАРТОВО 1400 лв. НЕТО
- Петдневна работна седмица – от Понеделник до Петък, от 08:00 до 16:30
- Събота и Неделя – почивни дни
- ТД, СО

УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.

Кандидатите могат да кандидатстват лично с автобиография и снимка на посочения адрес:
гр. Бургас, ул. “Константин Фотинов“1,офис 1

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Удостоверение за посредническа дейност в Р.България № 1957 от 30.10.2015 гoдина.

Информация за контакт

Телефон: 0878527102

NCD2024 Banner