Офис Мениджър
София град

София град длъжност на пълно работно време

Лийф Група ЕООД e компания с над 20 години опит, специализирана в търговията с авангардни строителни материали и въвеждането на нови технологии на българския пазар. Ние доставяме продукти на строителната химия и системи от едни от най-големите производители в света.

В основата на нашия успех са високото качество, навременните доставки, точните спецификации, технологичната помощ и коректността, както към клиентите, така и към служителите на компанията.

Фокусирани сме върху ефективността, като непрестанно се стремим към висока лична и организационна продуктивност.

Отговорности

• Задълбочено познаване на характеристиките и начин на приложение на продуктите и услугите, които фирмата предлага;
• Подпомагане и координиране на работните процеси;
• Водене на официална кореспонденция на български и английски език;
• Бизнес анализи в областта на продажбите. Идентифициране на подходящи бизнес тенденции и възможности;
• Планиране и организиране на работни процеси, семинари и обучения;
• Делови външен вид и спазване на бизнес етикета.

Изисквания и необходими умения

• Добри компютърни умения и работа с MS Office (Excel), събиране и анализиране на база данни;
• Отлично владеене на английски език (минимум B2.1 ниво) - писмено и говоримо;
• Технически грамотен;
• Много комуникативен и приветлив;
• Силни аналитични умения и способност за решаване на сложни проблеми;
• С умение за работа в екип, лоялен, подреден, прецизен, способен да работи под напрежение, мотивиран, с желание за професионално и личностно развитие;
• Свидетелство за управление на МПС категория “В” е предимство.

Ние Ви предлагаме

Уважение, подкрепа и взаимно насърчаване в приятелски и сплотен колектив;
• Възможност за работа пo проекти за някои от най-големите български и международни компании в бранша и изграждане на широка мрежа от контакти в и извън Лийф Група;
• Обучения за повишаване на професионалната квалификация;
• Стимулиращо възнаграждение;
• Много добри условия на труд;
• Лесна и бърза корпоративна комуникация, без тромави административни процедури.
VCD