HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Офис Мениджър
София
full-time

София full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е официален представител на немска техника и лидер на пазара в България. За техния екип, търсим отговорен професионалист, който да поеме ключовата роля на

Основни задължения:
Поддържка на архива на Дружеството, съгласно вътрешнофирмените изисквания;
Отговорности, свързани с документооборота – входяща, изходяща поща, работа с куриерски фирми;
Комуникация с външни доставчици на услуги за подсигуряване на безпроблемното протичане на работния процес;
Водене на бизнес календар на Дружеството;
Съдействие в организацията на фирмени събития и обучения;
Поръчки на канцеларски материали, офис консумативи, работно облекло и др.;
Съдействие на Търговския отдел с документация, справки и изготвяне на документи по образец;
Водене на протокол от вътрешни заседания.

Изисквания за позицията:
Завършено висше образование по специалност в областта на бизнес администрацията или други социални, стопанските и правни науки;
Предходен опит на подобна позиция;
Много добри компютърни умения – Word, Excel, Internet;
Отлични комуникационни умения;
Владеене на английски език на добро ниво - писмено и говоримо;
Умение за организация на времето и изпълняване на задачите в срок;

Компанията предлага:
Отлично стартово възнаграждение;
Допълнителен социален пакет;
Модерен офис с предоставени паркоместа;
Възможност да се присъедините към стабилна компания с традиции на българския пазар;
Коректно и приятелско отношение.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers