Офис мениджър/ Office Manager
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

ВЕАМЕД ООД, компания занимаваща с търговия на стоматологични продукти, търси да назначи офис мениджър за своя офис в гр. София, жк "Младост" 4.

Отговорности

Ако се присъедините към нашия екип, задълженията Ви ще включват:
• Координиране и организиране работния процес в офиса;
• Проследяване на входяща и изходяща комуникацията с клиенти и партньори - по мейл и по телефон;
• Оказване административна подкрепа на дейността в компанията - проверка на обработените фактури и плащания, вътрешни ТРЗ документи и графици;
• Изготвяне, обработване и архивиране на административна документация;
• Изпълняване на административни задължения, свързани с позицията;
• Подпомагане поддръжката на електронния магазин и социалните канали на компанията.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Висше образование;
• Опит на подобна позиция минимум 1 г.;
• Добри познания за работа с компютър (Word, Excel, Outlook);
• Умение за определяне на приоритети в работния процес;
• Безпроблемно ползване на интернет като средство за набавяне на информация;
• Отговорност в изпълнението на поставените задачи и способност за спазване на крайни срокове;
• Опит в комуникацията с клиенти;
• Писане на правилен български език;
• Английски език поне на средно ниво;
• Организираност и подреденост;
• Любознателност и желание за самообучение;
• Позитивно мислене.

Предимство за теб ще бъдат и:
• Базови познания за работа със сайтове/е-магазини;
• Опит със складова програма Gensoft Money Works.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• Работа в офис, разположен в комуникативен район, в близост до метро и автобусни спирки;
• Възможност за безсрочен трудов договор и стабилност на работната позиция;
• Стандартна пет дневна работна седмица;
• Възнаграждение, което зависи от способностите и расте според желанието и приноса;
• Възможност за кариерно развитие.

Информация за контакт

Телефон: +359897092724

JobTiger Banner