АНТОАН ВИЛЛ ЕООД
Офис-сътрудник, работа с клиенти
гр. Русе
От 1500 до 2000 лв.

гр. Русе длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме Антоан Вилл ЕООД – една от големите и успешно развиващи се фирми за производство на облекло, фокусирана в предоставянето на висококачествени изделия на нашите клиенти. Водим се от предприемачески дух и желание за успех. Разполагаме с модерна производствена база и работим предимно за износ.

Отговорности

- Работа с клиенти – приема и управлява поръчките на ключови клиенти на фабриката. Отговаря за цялостната комуникация и документация към клиента.
- Обработва технически документи и ги предава за производство;
- Поръчване на материали от доставчици при необходимост.
- Способност за работа в динамична среда и вземане на адекватни решения в съответствие с фирмените стандарти.

Изисквания и необходими умения

- Отлично владеене на MS Office;
- Владеене на английски език и/или немски език;
- За предимство ще се счита опита в работата с чуждестранни клиенти;
- Способности за комуникация и работа в екип;
- Средно/Висше образование в областта на Икономиката и/или Производството на облекло е предимство;
- Чиста шофьорска книжка е предимство.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и осигуряване;
- Атрактивно възнаграждение състоящо се от: базово месечно възнаграждение и допълнителна бонусна система;
- Работно време: от 08:00 до 17:00 ч.;
- Обучение;
- Подкрепящ екип;
- Платен извънградски транспорт;
- Ваучери за храна
ITCD 2024 Employers