Офис Специалист
Варна
длъжност на непълно работно време
От 3000 до 4000 лв.

Варна длъжност на непълно работно време От 3000 до 4000 лв.

DM TRADING & ENTREPRISES LTD е HR агенция с централен офис в Лондон.

Отговорности

За административната ни работа търсим офис специалист , който владее на отлично ниво английски език - писмено и говоримо.
Да може да работи брилянтно с MSOFFICE -word, excel, internet researching.

Изисквания и необходими умения

Работата е подходяща и за студенти. Няма фиксирано работно работно време. Може да се работи от вкъщи.
Работата е само административна.
Отговорностите на съответния одобрен от нас кандидат са да изпълнява възложените от мениджмънта административни задачи. На избрания от нас човек ще му бъде предоставено цялостно обучение свързано с целия работен процес.

Ние Ви предлагаме

Работа в развиваща се английска компания. Избраният от нас кандидат ще има възможност за неограничено финансово развитие в компанията.

Информация за контакт

Телефон: +447597719552

NCD2024 Banner