Тайгър Секюрити ЕООД
Охранители автопатрул
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„Тайгър Секюрити“ EООД е фирма в сферата на охранителните услуги в България. Към настоящия момент Дружеството предлага всички услуги в сферата на сигурността: Kомплексни охранителни услуги за корпоративни клиенти, инкасо, лична охрана, физическа охрана, охрана със СОТ и Видеонаблюдение. Поради разширяване на дейността ни набираме кандидати за позицията "ОХРАНИТЕЛИ АВТОПАТРУЛ".

Отговорности

Изпълнява конкретно възложени задачи, свързани с длъжността

Изисквания и необходими умения

- Диплом за завършено средно образование
- Шофьорска книжка кат. В (минимум стаж 1 год.)
- Добро познаване на пътната мрежа в регион Варна
- Умение за работа в екип
- Чисто съдебно минало

Ние Ви предлагаме

- Коректни трудови взаимоотношения.
- Трудов договор на пълно работно време и осигуряване върху брутното възнаграждение.
- Работен режим на смени по утвърден график.
NCD2024 Banner