Окачествител на произведена продукция
Пазарджик
От 500 до 1000 лв.

Пазарджик длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Компания Хроновски е създадена преди повече от 30 години и е водещ доставчик в европейската автомобилна индустрия, производство на кабели, обработка на машини с ЦПУ, пресоване на пластмасови компоненти и сглобяване на мехатронни компоненти – всичко това принадлежи към портфолиото на нашите дейности, където обръщаме особено внимание на високото качество на нашата работа и максимално удовлетворение на нашите клиенти.

Отговорности

- Разглобява материали от производството;
- Познава и правилно класифицира суровините и материалите;
- Работи прецизно и безопасно с техническото оборудване;
- Отговаря за правилният начин за работа с измервателните уреди;
- Отговаря за правилното попълване на всички документи пряко свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

- Средно образование;
- Сръчност, прецизност и лоялност.

Ние Ви предлагаме

- Постоянна работа в международна компания;
- Професионална работна атмосфера;
- Редовно възнаграждениe;
- Допълнителни бонуси за ефективност.
- Фирмен транспорт.
- Ваучери за храна до 200 лева / месец.
- Столово хранене.
- Гъвкаво работно време - работа на смени, включително нощни.

Информация за контакт

Телефон: 0301/26022

JobTiger Banner