Опаковач/кa
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Опаковач/кa

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Фирма "НЯМУНО БАНГА" ООД, с местоположение с. Тополи,
набира кандидати за работа на длъжност „Опаковач/кa“, които могат да започнат работа до няколко дни. Работата се извършва в цех за производство на филтри за цигари.

Отговорности

Работата се състои в правилно етикиране и опаковане на готова продукция в съответствие
с установените изисквания.

Изисквания и необходими умения

Вие сте подходящ кандидат ако притежавате:
- Средно образование

Ние Ви предлагаме

Условия на работа:
- Трудов договор и осигуровки с фирма "НЯМУНО БАНГА" ООД
- Добро заплащане
- Работа на смени (дневни и нощни) в млад колектив
- Осигурен транспорт
- Първоначално обучение
- Възможност за започване на работа веднага при двустранно одобрение след успешно преминато интервю и детайлно запознаване със спецификата на работа

Информация за контакт

Телефон: 0887863429

JobTiger Banner