HRS Bulgaria
Оперативен директор
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашия клиент е инвестиционна компания, която се развива чрез придобиване на други компании. Поради разрастване на бизнеса, спомагаме ги в намирането на опитен професионалист, които да се присъедини към техния екип на позиция

ОПЕРАТИВЕН ДИРЕКТОР

Отговорности:

Управление на ежедневната оперативна дейност, планиране и наблюдение на дейността в реално време, за да се осигури ефективност и безпроблемно функциониране на компанията;
Оперативно ръководство и синхронизация на дейностите между двете дружества и оптимизация на работните процеси;
Изграждане и поддържане на дългосрочни взаимоотношения с цел привлечените и идентификация на нови инвестиции и нови клиенти;
Създаване оперативен ред, финансова дисциплина и обективен контрол на разходите и инвестициите като предпоставки за устойчив растеж и успешно присъствие;
Отговаря за изпълнението на бизнес стратегиите, постигането на общите фирмени цели;
Отговаря за развитието на отношенията с ключовите клиенти на фирмата;
Вдъхновяване на екипа чрез лидерство, високи стандарти и примерно поведение, което укрепва доверието на всички заинтересовани страни.

Изисквания:

Завършено висше икономическо образование или друго подходящо за длъжността;
Минимум 4+ години опит на същата или подобна позиция;
Отлични организационни качества, както и умения за ръководене на хора, приоритизиране на задачи и проследяване на извършената дейност;
Опит във воденето на преговори с клиенти и доставчици;
Висока степен на инициативност и самостоятелност;
Отлична компютърна грамотност;
Отлично ниво на английски език – писмено и говоримо;
Активен шофьор.

Компанията предлага:

Възможност за дългосрочна кариера и професионална реализация;
Дългосрочност и сигурност в трудовите взаимоотношения;
Конкурентно възнаграждение, допълнителни социални придобивки и бонуси.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers