Оперативен счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Оперативен Счетоводител
„Бараж Груп“ ООД е водеща строителна компания в България, главен изпълнител на строителни обекти с фокус изграждане на индустриални и промишлени сгради, логистични центрове и складови пространства, търговски и сервизни центрове, design&build услуги с пълен инженеринг. Преобладаващата част от клиентите на фирмата са международни компании.

През 2021 год. дружеството печели три награди в рамките на Националния конкурс „Сграда на Годината“.

За 2020 г. и 2017 г. „Бараж Груп“ ООД е удостоена с наградата Строител на Годината в категория Търговски сгради.

За 2019 г. и 2017 г. „Бараж Груп“ ООД е избран за „Най-добър Строител“ в категория Големи предприятия на Областното представителство на Камарата на строителите в България – гр. София.
Попадаме и в класация топ 25 на Капитал за най-големи строителни компании в страната за 2019 год.

С цел разширяване на екипа търсим да назначим:

Отговорности

Основни задължения:

• Създаване и текуща обработка на първични счетоводни документи;
• Отразяване на счетоводните операции в специализиран софтуер, съгласно действащите изисквания на българското законодателство и вътрешнофирмените правила;
• Следене, засичане и актуализиране на разчети с контрагенти;
• Надлежно класиране, съхранение и архивиране на счетоводната документация.

Изисквания и необходими умения

За нас идеалният кандидат притежава:

• Практически опит в областта на счетоводство - минимум 1-2 години;
• Опит в работата с програмен продукт Work Flow;
• Много добри компютърни умения – основно с MS Excel;
• Мотивирана, отговорна, организирана личност с внимание към детайлите.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

• Възможност за кариерно развитие и утвърждаване на професионалните и личностните качества;
• Динамична и предизвикателна работна среда;
• Адекватно заплащане и сигурност на работното място;
• Петдневна работна седмица от 08.30 ч. до 17.30 ч.

Информация за контакт

Телефон: 0887931691

VCD Banner
JobTiger Banner