Оперативен счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме „ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ“ ЕООД, фирма за подбор на персонал. Представяме на вашето внимание свободна позиция, която наш партньор предлага. Една от известните и големи компании в сферата на хазарта търси нови попълнения в своя екип. Компанията е динамична, интересна и изпълнена с енергия и професионализъм. Към момента търсят отговорен, динамичен и дългосрочно ориентиран човек за позицията:

Отговорности

Основни задължения и отговорности:
Извършва систематизирана подредба на оперативна и счетоводна документация;
Осчетоводяване на първични счетоводни документи - фактури, банкови извлечения и други.
Изпълнява и други поставени задачи, възникнали в процеса на работа и поставени от прекия ръководител;
Спазва изискванията за лоялност и конфиденциалност към своя работодател, както и към клиентите на компанията.

Изисквания и необходими умения

Необходими знания, опит и умения:

Подходящо за Студент Специалност - „Счетоводство и контрол”, последна година;
Добра компютърна грамотност - MS Office (Excel), Е-mail;
Бързина, прецизност, отговорност и последователност при изпълнение на текущите задачи и спазване на поставените срокове;
Умения за работа в екип;
Желание за усъвършенстване;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
Комфортна вътрешно-фирмена среда;
Трудов договор с пълни осигурителни вноски;
Дългосрочна реализация;
Мотивиращо възнаграждение;
Работно време - понеделник до петък, от 09.00 до 17.00 ч с възможност и на 4 часа.

Ако позицията представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕООД има лиценз № 3190/10.08.2021 за подбор на персонал

Информация за контакт

Телефон: 0895518901

JobTiger Banner