Оперативен счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

Витоша Парк Хотел е 4* хотел в полите на Витоша, в Студентски грaд. На пазара сме повече от 15 години и за това време спечелихме доверието на клиентите, както и различни награди като тази за най-добър хотел за конгресен туризъм в България, както и най-добър 4-звезден хотел за 2012 година.

Отговорности

- Обработка и въвеждане на първични счетоводни документи;
- Изпълняване на задачи, свързани с контрол на правилното водене и осчетоводяване на първични счетоводни документи;
- Изготвяне на извлечения, справки, платежни документи, отчети и други съгласно българското законодателство и приетите фирмени стандарти;
- Класифициране и съхраняване на счетоводна документация;
- Прилагане на финансово-счетоводната политика на компанията;
- Опит в трудовото законодателство;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование – Счетоводство и контрол, Финанси или друга подходяща специалност;
- Опит на такава или подобна позиция – поне 2 година
- Счетоводен опит в сферата на хотелиерството и ресторантьорството е предимство;
- Много добра компютърна грамотност;
- Умения за работа със специализиран счетоводен софтуер - WorkFlow, Clock, Regata;
- Комуникативност, инициативност, самоорганизираност, лоялност.

Ние Ви предлагаме

- Конкурентно заплащане;
- Възможност за развитие;
- Работа в динамична среда в екип от млади професионалисти;
- Допълнително здравно осигуряване.
ITCD 2024 Employers