Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Оперативен счетоводител
Русе
От 1500 до 2000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за свой клиент, за позиция Оперативен счетоводител.

Фирмата предлага:
- работно време: от понеделник до петък, от 09:00 - 18:00;
- добро възнаграждение;
- коректни отношения между работодател и служител;
- работа в позитивен екип.

Задачи:
- отговаря за документацията, свързана с цялостната финансово-счетоводна дейност на фирмата;
- участва в процеса на планиране и следене на паричните потоци;
- съставя прогнози/бюджети на разходите по проекти, проследяване на разходите;
- изисква и съставя финансово-счетоводни анализи и справки;
- води комуникация с държавни органи;
- преглежда фактури за плащания.

Изисквания към кандидата:
- висше образование, като може да бъде и студент;
- умения за работа с MS Office, особено с Excel;
- опит в сферата не е задължителен;
- отлични аналитични и организационни умения;
- добри комуникационни умения и внимание към детайла;
- желание за развитие в среда на автоматизирани финансови процеси и дигитално счетоводство.

Телефон за информация: 0893 022 811

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers