Human Capital Store
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Оперативен счетоводител – кв. Крива река
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Клиент на Human Capital Store има нужда от ново попълнение на позиция Оперативен счетоводител за своя разрастващ се екип от експерти. Компанията е част от международна верига, оперираща в над 70 държави. Благодарение на богатия си опит, компанията гарантира висококачествено обслужване на клиентите си, както и възможности за развитие на своите служители.

Отговорности

Основни задължения:
• Осчетоводяване на покупки, продажби, каса, банка и работни заплати;
• Засичане на ДДС;
• Въвеждане на първични документи;
• Други административни задачи, добиване на нови знания.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
• Минимум 2 години опит на такава или подобна позиция;
• Висше или средно икономическо образование;
• Задължително много добро владеене на английски език;
• Административни умения, самостоятелност, комуникативност, бързина, прецизност и желание за

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
• 8 часов работен ден с 5-дневна работна седмица;
• 20-дневен платен годишен отпуск;
• Карта за градски транспорт;
• Ваучери за храна;
• Възнаграждение 1500лв за 6-месечния изпитателен период и 2000лв след изтичане на този период.

Информация за контакт

Телефон: +359899602101

JobTiger Banner