Оператор машина за производство на памучни изделия
Русе
От 500 до 1000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Септона България АД е развита производствена компания за хигиенни и памучни изделия. Разполагаме с модернизирана и организиранa работна база в гр. Русе, високи стандарти на работна етика и производствена култура. Дружеството търси служители, които да станат част от сплотения екип на Септона България АД.

Отговорности

Същност на работната позиция:
- извършва всички необходими действия за производство на продукция
- работа с производствени машини
- обслужване и настройки на машина при смяна на продукцията
- работи в екип и под ръководството на сменен техник
- участва в планови ремонти и поддръжка на съоръженията
- работа на сменен режим (три смени)

Изисквания и необходими умения

Опит в производствено предприятие ще бъде считан за предимство.

Ние Ви предлагаме

Дружеството предлага:

- осигурен безплатен транспорт до работното място
- предизвикателна и динамична работа
- редовно и атрактивно заплащане
- въвеждане в работния процес

Информация за контакт

Телефон: 0893532847

VCD